Nyitvatartás
Vélemények
Google Maps alapján
A szerelő koszos ruhában ült be ülésvédő fóliát nem használva a féléves Suzukimba.Lehetnének egy kicsit igényesebbek is.
Én meg vagyok elégedve velük. Gyorsan és jól meg csinálták. Kedves és precíz hely.
Kedves, figyelmes ügyitézés. Gyors hibafeltárás, elfogadható áron. Elégedetten távoztunk.
Segítőkész,udvarias volt a személyzet.Pedig csak érdeklődni mentem be!
1000 km-es szervízre hoztuk ide az autót. Az illető aki átvizsgálta olajos munkaruhába szállt be a kocsiba és nem használt ülés védőt. A kormányt is összekente az olajos kezével ,d…
Udvarias szakszerű és gyors ügyintézés illetve szerelés!
Senkinek nem ajánlom, trehány, lehúzós munkavégzés, az egy csillagot csak azért adtam, mert reklamációra azonnal reagáltak. A történet: második kötelező szervizre vittem az autót (…
Gyors és minőségi munkájuk van, szeméj szerint nagyon meg vagyok elégedve velük, bár mikor rájukbiznám a kocsimat megint.
73 további vélemény a Google Maps-en
Értékelések
4.5
81 értékelés
Az értékelések Google Maps alapján