Jász-Plasztik Autócentrum - Jászberény, Suzuki bemutatóterem és szerviz
Jászberény
Nyitvatartás
Vélemények
Google Maps alapján
Új Swift-et vásároltunk, mindennel meg voltunk elégedve. Profi kerekedés, profi értékesítő el. Mindenkinek ajánlom!
Nagyon szuper minden! Udvarias, vevőbarát, ügyintézés! Minden tájékoztatás, bemutatást, türelemmel, szakértelemmel kaptunk! Köszönjük szépen! A finom kávékat is! 🤗
A családban már a harmadik Suzukit vásároltuk ettől a kereskedéstől. Bátran ajánlom minden autó vásárlónak, itt szakértő értékesítő csapat segít megtalálni a legjobb megoldást.
Most vettük át az új autónkat és csak ajánlani tudom a Suzukit mindenkinek prémium a kiszolgálás😉
Most vettük át az autómat! Kedves kiszolgálás és teljes körű információ átadás! Köszönjük <3
Minden szuper volt átvettük az új autót.Köszönjük a kiszolgálást!
Immár a második autóm vásárlását bonyolítottam le itt a Jász-Plasztik Kft.-nêl, mert teljeskörű szolgáltatást nyújtottak számomra,melyben döntő èrdeme Nagy Zsolt èrtêkesítêsi ta…
Gyors, korrekt, segítőkész, hozzáértő kiszolgálás (munkaidőn kívül is felvették a telefont). Már két autót vásároltam tőlük, ha lesz harmadik, tőlük lesz.
52 további vélemény a Google Maps-en
Értékelések
5.0
60 értékelés
Az értékelések Google Maps alapján