Nyitvatartás
Vélemények
Google Maps alapján
M indíg lehet rájuk számítani! Csak azért négy csillag, mert a legutóbbi szerelésnél a turbo hővédő lemeze nem a helyére hanem a csomagtartóba került!
Szerintem jobb ha le sem írom mi történt velem, NE VIDD IDE AZ AUTÓDAT! Az elvégzett munka, a hozzáállás, a fölényeskedő viselkedés, illetve az hogy egy max 2 órás munkára 5 órát s…
Csak ide hozzuk már az autóinkat. Korábban több helyen is ért csalódás, de itt mindig minden rendben volt. Megbízható, kedves és gyors csapat, ár-érték arányban pedig az egyik legj…
Erőszakos, tiszteletlen személyzet, megtámadtak és megrongálták az autómat! Számlát nem adnak! Simlis, barátságtalan, csalók! Nem értenek semmihez!
Minden flottul ment. Azért 4 csillag mert nem lehet kártyával fizetni. Tökéletes értékeléshez sajnos az is kell.
4 éve járok ide. Mindig korrekt, gyors, megfizethető szerelést kapok!
Nem ajánlom senkinek,mert udvariatlan a szerelő aki egyben a főnök is. Számlát,itt sem adnak.
Futómű beállításra vittem az autómat. Nagyon kedvesek, korrektek voltak. Az árral is tökéletesen meg vagyok elégedve. Köszönöm.
70 további vélemény a Google Maps-en
Értékelések
4.4
78 értékelés
Az értékelések Google Maps alapján