Nyitvatartás
Vélemények
Google Maps alapján
Minden rendben volt. Segitőkèszek voltak. Örûlök hogy van ilyen csapat az ot vizsgàhoz. Köszönöm.
Szuper Rendesek,segítőkészek Kedvesek
OT vizsgán voltam, nagyon korrektek, és segítőkészek voltak.
Nagyon segítőkészek és profik voltak. Egy problémás autó forgalombahelyezésénél minden tőlük telhetőt megtettek, hogy sikerrel járjak.
Gyors, pontos, rugalmas , magas szakmai színvonalú, ügyfélközpontú segítőkész állomás. Kevés ilyen hely van!!!!!
Korrekt, segítőkész csapat! Maga a hely elég retrós, mintha visszamennénk a 70 -es évekbe, de hát OT-s minősítéshez, vizsgához legalább korhű😁
A telefont nem veszik fel. Személyesen bent voltam,akkor azt mondták tele vannak munkával. Érdekes senki sem volt. A hölgy udvarias és segítőkész volt.
120 éves a cég kb; az akor vásárolt gepek is ott vannak.Egy 16 colos kereket nem tudnak atgumizni,az ugyfelterben esznek,maszkot tegnap ketten is semmilyen formaban nem viseltek.Az…
46 további vélemény a Google Maps-en
Értékelések
4.7
54 értékelés
Az értékelések Google Maps alapján